پروفایل برنامه ‏ریزی و کنترل پروژه – نادر خرمی راد

کسانی که می‏خواهند در زمینه برنامه ‏ریزی و کنترل پروژه فعالیت کنند، همواره می‏توانند با سر زدن به سایت آقای مهندس نادر خرمی راد، با مطالب جدید و آموزنده ‏‏ای روبرو شوند و از قلم سلیس و روان ایشان بهره‏مند شوند.

با هم مرور سریعی بر این سایت داریم:

  • منتخب مطالب
  • تالیف کتاب
  • خدمات آموزشی
  • خدمات مشاوره ‏ای
آقای مهندس خرمی راد کتابهای زیادی در این زمینه تالیف/ترجمه کرده‏ اند که می‏توانید بعضی از آنها را به صورت الکترونیک خریداری و دانلود نمایید.
ایشان خدمات آموزشی گسترده‏ ای ارائه می‏دهند: آموزش مدیریت پروژه (استاندارد PRINCE2، استاندارد PMBOK، آمادگی آزمون PMP، …)، مدیریت طرح PMI، مدیریت پرتفولیو، … تدوین ساختار شکست کار. این موضوع‌ها در سه شکل تدریس می‌شن:

  • دوره‌ های درون‌سازمانی،
  • دوره‌ های عمومی (از طریق موسسه‌های آموزشی)
  • دوره‌ های الکترونیکی (که تمرکز ایشان بیشتر روی این نوع دوره‌ هاست چون برای عده خیلی بیشتری قابل استفاده‌ است، محدودیت زمان و مکان برای کسی به وجود نمی‏ آورد، و هم این‌که هزینه مناسب‌تری برای شرکت‌کننده دارد.)

همه این دوره‌ ها تحت لیسانس موسسه بلژیکی Management Plaza برگزار می‌شوند و گواهی شرکت در دوره هم از طرف موسسه صادر می‌شود.

خدمات مشاوره‌ ای که ایشان به تنهایی یا به همراه با همکارانشان در Management Plaza انجام می‌‏دهند در یکی از این سه گروه قرار می‌گیرد. این خدمات به نقل از ایشان عبارتند از:

  • مشاوره و کمک به تغییرات سازمانی – من (یا ما) در کنار نیروهای متخصص شرکت‌هایی که قصد دارن نوعی بهبود سازمانی رو تجربه کنن قرار می‌گیریم و تو حوزه مدیریت پروژه، طرح یا پرتفولیو بهشون کمک می‌کنیم تا تغییر بهتری به وجود بیارن.
  • ارزیابی – تو این نوع خدمات فقط ارزیابی و تحلیل سیستم‌های موجود و نشون دادن جاهایی که بیشتر نیاز به بهبود دارن رو به عهده می‌گیریم. بهبود دادن اون‌ها به عهده خود شرکته.
  • پشتیبانی – تو این حالت انجام بعضی از کارها رو تو حوزه مدیریت پروژه، طرح یا پرتفولیو به عهده می‌گیریم. در حال حاضر این نوع خدمات رو در ایران ارائه نمی‌کنم، چون نیاز به زمان زیاد و معمولا حضور در ایران داره که برام مقدور نیست.

برای هماهنگی با ایشان در خصوص خدمات آموزشی و مشاوره‏ای می‏توانید از طریق ایمیل info@khorramirad.com با ایشان در تماس باشید.

درباره ابوالفضل آهنی

ابوالفضل آهنی دانش آموخته رشته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. در ابتدا بیشتر متمایل به کاربرد آمار، هوش مصنوعی و تئوری تصمیم گیری برای مدلسازی ریاضی و حل مسائل پیچیده مهندسی و مدیریتی بود، ولی پس از همکاری با شرکتهای پیمانکار نفت، گاز و پتروشیمی مجذوب پیچیدگی های خاص این نوع پروژه های عظیم شد و برای مهار این نوع پیچیدگی ها، به جستجو و پیگیری مستمر مقالات و کتب تخصصی مربوطه پرداخت. پس از کسب تجربیاتی در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه، طراحی و استقرار سیستم اطلاعات مدیریت پروژه، سیستم مدیریت کیفیت و سیستم مدیریت HSE؛ او علاقه مند به ترویج دانش مدیریت پروژه در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *