دانلود دیکشنری صنعت نفت – دانشگاه تگزاس، آستین

با توجه به گستردگی صنعت نفت، بسیار پیش می آید که در جلسه ای، هنگام مرور مدرکی، … با عبارات نامانوسی روبرو شویم. در بسیاری از مواقع، سریعترین راه جستجو در گوگل و یا ویکی پدیاست. با این وجود داشتن منبع زیر (خصوصا برای کسانی که به هنگام ترجمه/ تالیف کتاب و یا مقاله تخصصی، لازم است به یک واژه نامه تخصصی ارجاع دهند) خالی از لطف نیست.

توجه: برای دانلود این فایل بایست از قبل اکانتی در دراپ باکس ایجاد نموده باشید. چنانچه تاکنون این اکانت را ایجاد نکرده اید، با استفاده از فرم تماس با ما، ایمیل خود را به ما اعلام فرمایید تا برای شما دعوت نامه ایجاد اکانت ارسال گردد. همچنین می توانید با دانلود و نصب نرم افزار دراپ باکس:

  • فایلهای دراپ باکس خود در کامپیوتر شرکت و کامپیوتر منزل سینک نمایید.
  • و به طور همزمان باعث افزایش فضای دراپ باکس سایت epzoom شوید (این فضا تنها به منظور اشتراک کتب، دستورالعملها، … در نظر پرفته شده است و با اتمام ظرفیت اولیه محدود آن، اشتراک منابع با کاربران سایت با مشکلات جدی روبرو خواهد شد.)

درباره ابوالفضل آهنی

ابوالفضل آهنی دانش آموخته رشته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. در ابتدا بیشتر متمایل به کاربرد آمار، هوش مصنوعی و تئوری تصمیم گیری برای مدلسازی ریاضی و حل مسائل پیچیده مهندسی و مدیریتی بود، ولی پس از همکاری با شرکتهای پیمانکار نفت، گاز و پتروشیمی مجذوب پیچیدگی های خاص این نوع پروژه های عظیم شد و برای مهار این نوع پیچیدگی ها، به جستجو و پیگیری مستمر مقالات و کتب تخصصی مربوطه پرداخت. پس از کسب تجربیاتی در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه، طراحی و استقرار سیستم اطلاعات مدیریت پروژه، سیستم مدیریت کیفیت و سیستم مدیریت HSE؛ او علاقه مند به ترویج دانش مدیریت پروژه در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی شده است.

این مطلب را هم ببینید

معرفی و دانلود کتاب Process Plant Commissioning

معرفی کتاب در سال ۹۳ را با معرفی ویرایش دوم کتاب Process Plant Commissioning: A …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *