٣ تغییر مدیریتی در شرکت نفت فلات قاره ایران

شانا _ گروه نفت: مدیران جدید هماهنگی امور میادین مشترک، امور فنی و مهندسی و ساختمان شرکت نفت فلات قاره منصوب شدند.

به گزارش شانا به نقل از روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، سعید حافظی در حکمی رضا بیاضی‌ را به عنوان مدیر هماهنگی امور میادین مشترک در این شرکت منصوب کرد.

در این حکم هماهنگی و همکاری در تدوین استراتژی و برنامه‌ریزی توسعه میادین مشترک و پیگیری امور سرمایه‌گذاری در میادین مشترک، توسعه تعاملات با کشور‌های همسایه حوزه خلیج فارس در راستای خط مشی مشارکت به جای رقابت در توسعه و تولید از میادین مشترک، تدوین دستور العمل‌ها و اخذ مجوزهای لازم جهت توسعه تعاملات فنی/ حقوقی با کشور‌های همسایه و اخذ مجوز‌های خاص جهت تسریع در توسعه میادین مشترک و اهتمام به موضوعات و مسائل مرزی به خصوص تحدید حدود میادین مشترک در راستای حداکثرسازی منافع ملی از مهمترین ماموریت‌ها برای توسعه میادین مشترک اعلام شده است.

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران همچنین با صدور حکم دیگری، منوچهر داودی را به عنوان مدیر امور فنی این شرکت منصوب کرد. در این حکم انتصاب از خدمات رهام قاسمی مدیر سابق و محمد کلانتری در مدت سرپرستی تشکر و قدردانی شده است.
سعید حافظی، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران، با صدور سومین حکم انتصاب در این شرکت عبدالحمید اسفندیارپور را به عنوان مدیر مهندسی و ساختمان این مجموعه نفتی منصوب کرده است. در این حکم از زحمات رضا بیاضی قدردانی شده است.
منبع: شانا و شرکت نفت فلات قاره ایران + و  + و +

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *