نهایی سازی اتصال روتور به گیربکس

سنکرون نخستین توربین بادی گروه مپنا + تصاویر مراحل نصب

با لطف پروردگار متعال، سنکرون نخستین واحد توربین بادی ۵/۲ مگاواتی گروه مپنا، واقع در مزرعه بادی کهک شهرستان تاکستان استان قزوین، ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه سه‌شنبه ۲۲ بهمن ماه ۹۲ انجام و این واحد به شبکه سراسری متصل شد.

توربین بادی گروه مپنا، بزرگترین توربین بادی مگاواتی کشور محسوب می‌شود.

طول هر پره توربین بادی نصب شده گروه مپنا، ۵۰.۳ متر، قطر روتور ۱۰۴ متر، ارتفاع تاور (برج) ۸۵ متر و وزن ناسل (ماشین خانه) ۹۶ تن است. هر دستگاه توربین بادی گروه مپنا در سرعت باد ۳.۵ متر بر ثانیه تا ۲۵ متر بر ثانیه برق تولید می‌کند و در سرعت‌های باد کمتر و بیشتر از مقادیر یاد شده توربین از حرکت باز می‌ایستد.

این موفقیت‌ را به تمامی همکاران گروه مپنا از جمله کارکنان بخش‌های پروژه‌های سرمایه‌گذاری، برق و تولید و سایر شرکت‌های تابعه به ویژه شرکت‌های تولید انرژی‌های تجدیدپذیر مپنا (سرمایه‌گذار و کارفرمای پروژه)، توسعه یک، نصب نیرو و موننکو ایران که در نیل به این هدف تلاش وافری به عمل آوردند تبریک گفته، استمرار موفقیت‌های گروه مپنا را در کلیه عرصه‌های کار و فعالیت آرزو داریم.

 

گالری تصویری مراحل نصب

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

برگزاری دوره‌های تخصصی شرکت POGC با روش آموزش مجازی

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت نفت و گاز پارس از برگزاری دوره‌های تخصصی آموزش مجازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *