برگزاری میزگرد تخصصی مدیریت پسماند در نمایشگاه صنعت نفت خوزستان

اهواز _ شانا _ گروه عمومی: میزگرد تخصصی تحت عنوان « مدیریت پسماند» با حضور دانشجویان مهندسی نفت، پژوهشگران و متخصصان این شرکت در غرفه شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شانا در این میزگرد تخصصی دکتر محمد ابراهیم شفیعی مدیرکل فناوری وزارت نفت، مهندسین فرشید قاسمی، مرید پوربابادی و هادی محمدیان مدیران خدمات سیالات حفاری، رئیس اداره کنترل پسماند، رئیس اداره پژوهش و فناوری، مریم حمیداوی سرپرست محیط زیست واحد اچ اس یی شرکت ملی حفاری و دکتر سهند جرفی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز حضور داشتند.

در این نشست تخصصی موضوع های «تاثیر سیال حفاری بر محیط زیست، مدیریت پسماند، آلاینده های زیست محیطی، بومی سازی تجهیزات پسماند، آلودگی های صنایع نفت وگاز، آموزش و فرهنگ سازی، توجه به رعایت الزامات قانونی زیست محیطی و مبانی عمومی در شناسه گذاری پسماندها» بحث و بررسی شد و کارشناسان و متخصصان نظرات خود را در خصوص چراها، بایدها و چالش های پیش رو ارائه کردند.

هم اکنون ٩ مجموعه فعال مدیریت پسماند شرکت ملی حفاری ایران در مناطق عملیاتی آزادگان جنوبی و شمالی و اهواز در حال بهره برداری است و با برنامه ریزی های صورت گرفته ۶ مجموعه دیگر در مرحله راه اندازی و خرید قرار دارد و پیش بینی شده تا پایان سال ٩۴ ، ٣٣ درصد از دکل های حفاری به این سامانه پیشرفته مجهز شوند.

منبع خبر: شانا

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *