نوزدهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی
نوزدهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی

حضور پاویونهای انرژی آلمان، ایتالیا، چین و اسپانیا در نوزدهمین نمایشگاه صنعت نفت

شانا_ گروه نفت: حضور پاویونهای انرژی از کشورهای آلمان، ایتالیا، چین و اسپانیا در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، نویدبخش تقویت همکاریهای صنعت نفت ایران و جهان است.

 به گزارش شانا،  نخستین بار در تاریخ نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، شرکتهایی از کشور آلمان به ریاست اتاق بازرگانی این کشور، همچنین ایتالیا، چین و اسپانیا در قالب پاویون در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت کشورمان حضور می یابند.

این اقدام که به ابتکار روابط عمومی وزارت نفت و با دعوت مستقیم از طریق سفارتخانه های این کشورها انجام  شده است، حضور شرکتهای مهم بین المللی را در نمایشگاه نفت گسترش می دهد و موجب تقویت و توسعه ارتباطات و همکاریهای چند جانبه میان صنعت نفت ایران و شرکتهای بزرگ جهان خواهد شد.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی به منظور جلب هر چه بیشتر مشارکت شرکتهای داخلی و خارجی فعال در حوزه انرژی، ١۶ تا ١٩ اردیبهشت ماه سال آینده در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

جذب سرمایه، تقویت توان سازندگان داخلی و ارتقای توان فنی و مهندسی با هدف بالا بردن سطح تولید از جمله اهداف این دوره نمایشگاه بین المللی نفت است.

گفتنی است: این دروه از نمایشگاه، بر خلاف دوره های گذشته که در اواخر فروردین ماه برگزار می شد، به منظور اجتناب از مشکلات جوی و ایجاد فرصت کافی برای آمادگی شرکتها، در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

منبع: شانا

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مشعل فاز ١٨ پارس جنوبی روشن شد

سکوی ١٨A پارس جنوبی به عنوان دومین سکوی فازهای اولویت دار روز پنجشنبه گذشته با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *