مهندس وفاپور سرپرست شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی شد

به گزارش روابط عمومی‌شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران، با موافقت شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت و هیات مدیره شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران، مهندس سعید وفاپور به عنوان سرپرست جدید این شرکت منصوب شد.

از این رو هیات مدیره شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران ضمن تقدیر و تشکر از خدمات دکتر علی طاهری مطلق مدیرعامل سابق، مهندس وفاپور را به عنوان سرپرست جدید و عضو موظف هیات مدیره این شرکت منصوب کرده است.

علاوه بر این به منظور تقویت هیات مدیره شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران، نصرت رحیمی‌رئیس هیات رئیسه صندوق‌های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت و ناصر مالکی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت به عنوان اعضای جدید غیر موظف هیات مدیره این مجموعه انتخاب شدند.

مهندس سعید وفاپور از مدیران با سابقه صنعت نفت و صنایع فراساحلی کشور است که پیشتر به عنوان معاون مالی شرکت گلوبال پتروتک کیش، شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران سابقه کار اجرایی دارد.

گفتنی است، در حال حاضر شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران به عنوان یکی از شرکت‌های توانمند صنایع فراساحلی نفت و گاز ایران در پروژه‌های کلیدی و استراتژیک صنعت نفت و گاز ایران مشغول به کار است.

از این رو هم اکنون تاسیسات دریایی در بخش فراساحلی شامل طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی خطوط لوله، جکت و سکوهای اصلی و اقماری پروژه‌هایی همچون طرح توسعه فاز ۱۲ به عنوان بزرگترین پروژه در دست اجرای میدان مشترک پارس جنوبی، طرح توسعه فاز ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۴، ۱۹ پارس جنوبی، طرح توسعه میدان مشترک نفتی فروزان و خط لوله سیری – عسلویه مشغول به کار است.

شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی اخیرا از لیست تحریم‌های بین‌المللی هم خارج شده است که با توجه به فضای فعلی بین‌المللی و ظرفیت‌های مدیریتی، مهندسی، لجستیکی و نیروی انسانی متخصص از استانداردهای لازم برای حضور در برخی از طرح‌های فراساحلی کشورهای مختلف جهان برخوردار است.

منبع: IOEC

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

آغاز عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی مقیاس کوچک در زرند کرمان

عملیات اجرایی اولین نیروگاه سیکل ترکیبی مقیاس کوچک (DG) کشور در سفر روز پنجشنبه وزیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *