حادثه در پالایشگاه آبادان مهار شد

شانا_ گروه پالایش و پخش: حادثه جزئی آتش سوزی امروز در پالایشگاه آبادان با تلاش کارکنان مهار و این پالایشگاه همچنان در مدار تولید قرار دارد.

به گزارش خبرنگار شانا، رئیس روابط عمومی پالایشگاه آبادان در گفتگو با خبرنگار شانا گفت: این حادثه در برج ثانویه واحد تقطیر ٨٠ پالایشگاه به دلیل نوسان برق اتفاق افتاد که با تلاش کارکنان مهار شد و این واحد در مدار تولید قرار گرفت.

فواد فرد در توضیح گفت: نوسان برق در این واحد منجر به ایجاد اختلال در سیستم پالایشی و قطع شدن برخی پمپها و در نهایت افزایش دمای برج ثانویه شد.

وی در همین حال گفت: با انجام تعمیرات اساسی سالانه و عملکرد مطلوب شیرهای اطمینان، همچنین تلاش بموقع همکاران در واحد آتش نشانی، این آتش سوزی سطحی در کمتر از یک ساعت مهار شد.

رئیس روابط عمومی پالایشگاه آبادان با اعلام این که این حادثه تلفات جانی و خسارات مالی در پی نداشت، تاکید کرد: هم اکنون آتش سوزی به طور کامل مهار و تمام واحدهای پالایشگاه نیز در مدار تولید قرار دارند.

شرکت پالایش نفت آبادان با ظرفیت ٣٩٠ هزار بشکه نفت خام، ٢۵ درصد فرآورده های نفتی کشور را تولید می کند.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *