پروژه احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی گچساران به پیشرفت ۷۰ درصدی رسید

پروژه احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی گچساران که در قالب پروژه های عام المنفعه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب هم اکنون در حال اجراست به پیشرفت فیزیکی۷۰ درصدی رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، معاون مدیر طرح های راه و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از احداث همزمان ۲ بیمارستان ۹۶ و ۶۴ تختخوابه در شهرستان گچساران خبر داد.

نظر خانی گفت: پروژه احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی گچساران ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که عملیات ساخت این بیمارستان در قالب پروژه های عام المنفعه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در حال انجام است.
وی اعتبار اولیه ساخت این بیمارستان را ۱۶۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این بیمارستان پس از تکمیل و راه اندازی جهت استفاده عموم تحویل بهداشت و درمان شهرستان گچساران خواهد شد.
خانی همچنین از پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی گچساران خبر داد و گفت: پروژه احداث این بیمارستان با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال در حال اجراست که پس از تکمیل جایگزین بیمارستان فعلی بهداشت و درمان صنعت نفت می شود.
معاون مدیر (طرح های راه و ساختمان) مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب یادآور شد: اجرای این دو پروژه به علت مشکلات مالی وعدم توانایی پیمانکاران در انجام تعهدات خود دچار وقفه شده بود که با پی گیریهای مجری طرح و باانتخاب راهکارهای مناسب در سال ۱۳۹۲ مجددا عملیات اجرایی پروژه های یاد شده شروع وبا شدت بیشتری در حال انجام است .

وی اظهار کرد: این بیمارستان ها هر کدام با ۱۱ هزار و ۵۰۰ متر مربع زیربنا در سه طبقه شامل اتاق های عمل، اورژانس، بخش های بستری، کلینیک های تخصصی، آزمایشگاه و بخش های خدماتی و اداری بنا خواهند شد.

منبع: NIOC

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

آغاز عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی مقیاس کوچک در زرند کرمان

عملیات اجرایی اولین نیروگاه سیکل ترکیبی مقیاس کوچک (DG) کشور در سفر روز پنجشنبه وزیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *