حفاری شمال اجرای پروژه های حفاری کلید در دست را هدفگذاری کرده است

رئیس امور فنی و مهندسی پروژه های حفاری در شرکت حفاری شمال از آغاز اجرای پروژه های حفاری به صورت کلید در دست در اینده ای نزدیک خبر داد.

لطف الله عشقی در گفت و گو با ما با اشاره به سابقه دو ساله تشکیل واحد پروژه های حفاری، گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در آینده ای نزدیک، شرکت حفاری شمال متولی اجرای پروژه های حفاری به صورت کلید در دست (EPDCS) خواهد بود.

وی با بیان اینکه شرکت حفاری شمال تنها شرکت ایرانی فعال حفاری در خارج از مرزهای کشور است، اظهار کرد: با تکمیل نمودار سازمانی و تکمیل نفرات، شروع انجام پروژه های حفاری به صورت EPDCS، کلید می خورد. در این راستا پس از تحویل محل چاه و دریافت اطلاعات مخزنی و مهندسی نفت از کارفرما و تنظیم برنامه حفاری با استقرار دکل در محل، کار حفاری آغاز می شود.

عشقی ادامه داد: هم اکنون در زمینه اجرای پروژه های حفاری کلید در دست با شرکت ملی نفت ایران مذاکراتی انجام شده است که که انتظار می رود در آینده ای نزدیک این کار انجام شود.

وی با اشاره به رویکرد دولت در واگذاری و اجرای پروژه ها به بخش خصوصی، گفت: این اقدام شرکت حفاری شمال برای اجرای پروژه ها به صورت کلید در دست نیز در همین ارتباط است، ضمن اینکه سودآوری بیشتری از این طریق نصیب شرکت می شود.

رئیس امور فنی و مهندسی پروژه های حفاری در شرکت حفاری شمال در مورد بازده انجام پروژه های حفاری به صورت کلید در دست، گفت: از این پس برای اجرای پروژه های EPDCS، با توجه به اینکه تامین کالا و مواد بر عهده شرکت قرار می گیرد، باید در این زمینه هزینه هایی انجام شود که البته این نسبت هزینه به سود حاصله ناچیز است.

منبع: NDCO

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

آغاز عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی مقیاس کوچک در زرند کرمان

عملیات اجرایی اولین نیروگاه سیکل ترکیبی مقیاس کوچک (DG) کشور در سفر روز پنجشنبه وزیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *