انتصاب مهندس رستمی به عنوان مشاور مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران

مهندس سعید حافظی مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در حکمی، مهندس جواد رستمی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، در این حکم خطاب به آقای رستمی آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی از تاریخ صدور این اطلاعیه به سمت مشاور مدیرعامل منصوب می‌گردید.

بدون شک با توجه به تجربیات گرانقدر جنابعالی انتظار می‌رود در بخش‌های فنی، عملیاتی و پژوهشی با ارائه راهکارهای مناسب موجبات افزایش بهره‌وری در تولید نفت و گاز شرکت باشید.»

گفتنی است، مهندس جواد رستمی دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت و ارزیابی مخازن نفت و گاز از دانشگاه هریوت‌وات اسکاتلند است. وی طی سال‌های ۱۳۸۱ تا ۱۳۹۱ در شرکت مهندسی و توسعه نفت حضور داشته و در سمت‌های کارشناس ارشد مطالعات و شبیه‌سازی مخازن در مهندسی نفت، کارشناس ارشد مطالعات و عملیات حفاری میدان گازی تابناک، سرپرست پروژه مطالعه جامع میدان و عملیات تعمیر چاههای میدان منصوری، سرپرست مهندسی نفت طرح توسعه میدان بند کرخه، سرپرست پروژه کلیه فعالیت‌های تحت‌الارضی طرح توسعه میدان مسجدسلیمان و سرپرست مهندسی نفت طرح توسعه میدان یادآوران به فعالیت پرداخته است.

وی همچنین از مردادماه ۹۱ تا اسفندماه ۱۳۹۲ مسئولیت مدیریت فنی شرکت توسعه پتروایران را بر عهده داشته است.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

آغاز عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی مقیاس کوچک در زرند کرمان

عملیات اجرایی اولین نیروگاه سیکل ترکیبی مقیاس کوچک (DG) کشور در سفر روز پنجشنبه وزیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *