پیروزی چشمگیر کره ای ها در مناقصه پالایشگاهی کویت

شانا _ گروه بین الملل: پنج شرکت کره ای موفق شدند برای ساخت بخشهای گوناگون دو پالایشگاه در کویت، در مجموع سفارش هایی به ارزش هفت میلیارد و ٢٠٠ میلیون دلار به دست آورند.

به گزارش خبرگزاری رویترز از سئول، در مناقصه توسعه دو پالایشگاه در کویت، پنج شرکت کره ای موفق شدند از شرکت ملی نفت کویت سفارشهایی به ارزش هفت میلیارد و ٢٠٠ میلیون دلار دریافت کنند.

شرکت کره ای دوو در بیانیه ای اعلام کرد که با مشارکت شرکت کره ای هیوندای و شرکت آمریکایی فلور، موفق شده است سفارشی در رابطه با پالایشگاه منا عبدالله کویت به دست آورد.

بر پایه بیانیه دوو، ارزش این قرارداد برای هر یک از این سه شرکت، یک میلیارد و ١٣٠ میلیون دلار است.

شرکت کره ای سامسونگ نیز با مشارکت شرکت پتروفاک و شرکت شیکاگو بریج اند آیرن، توانست قراردادی به ارزش یک میلیارد و ۶٢٠ میلیون دلار در پروژه توسعه پالایشگاه منا عبدالله به دست آورد.

دو شرکت کره ای جی اس و اس کی نیز با مشارکت شرکت ژاپنی جی جی سی توانستند سفارشی برای ساخت و ساز در پالایشگاه مینا الاحمدی در کویت به دست بیاورند که ارزش آن برای هر کدام از شرکتها، یک میلیارد و ۶۶٠ میلیون دلار است.

توضیحات تکمیلی از رویترز

  • Orders part of $12 billion in bids approved by Kuwait in Feb
  • Daewoo E&C says it will get $1.13 bln from order
  • Samsung Engineering, GS Engineering disclose separate contracts (Combines with details from Samsung Engineering, GS Engineering, SK Engineering, background)

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

بسته جامع پیشنهادی هند به ایران برای توسعه میدان گازی فرزاد B

منابع هندی اعلام کردند که هند برای توسعه میدان فرزاد B یک بسته جامع پیشنهاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *