نشریه تخصصی دانشگاه صنعت نفت موفق به اخذ گواهی اعتبار علمی ـ پژوهشی شد

اهواز _ شانا _ گروه عمومی: نشریه تخصصی دانشگاه صنعت نفت با عنوان Iranian Journal of Oil and Gas Science and Technology توانست بر اساس آیین‌نامه تعیین اعتبار علمی نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از جلسه کمیسیون بررسی نشریات علمی، اعتبار علمی ـ پژوهشی اخذ کند.

به گزارش خبرنگار شانا در مناطق نفتخیز جنوب، معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه صنعت نفت اعلام کرد: تا به حال چهار شماره از نشریه به چاپ رسیده که در سایت نشریه قابل دسترسی است.

در همین زمینه، روابط عمومی دانشگاه صنعت نفت از همه کسانی که در راستای اخذ این گواهینامه تعیین اعتبار علمی تلاش کردند تشکر و اظهار امیدواری کرده است که نشریه بتواند نقشی بسزا در ارتقای کمی و کیفی جایگاه علمی دانشگاه داشته باشد.

تمام استادان، دانشجویان، پژوهشگران و صاحبنظران جهت مطالعه شیوه‌نامه نگارش و ارسال آثار و مقالات پژوهشی خود می‌توانند به وب سایت نشریه به نشانی اینترنتی http://ijogst.put.ac.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۰۶۳۱۳۳۳۹۴۹۸ تماس بگیرند.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *