معرفی ۴٠ طرح فناورانه پژوهشگاه صنعت نفت در نمایشگاه نوزدهم

شانا_ گروه گاز: شرکت گاز استان مرکزی از ٣۵ پایان نامه مرتبط با صنعت گاز حمایت مالی کرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار شانا با بیان اینکه این شرکت ارتباط تنگاتنگی با جامعه دانشگاهی، نهادهای دانش بنیان و واحدهای پژوهشی توانمند دارد، گفت: شرکت گاز استان مرکزی از ٣۵ پایان نامه مرتبط با صنعت گاز حمایت مالی کرد.
محسن کهوند افزود: بررسی جامع وضعیت فیلترها در ایستگاه های تقویت فشار و راه های بهینه سازی این فیلترها با اعتبار ٢۵٠ میلیون تومان یکی از این پروژه ها است.
وی ادامه داد: این شرکت با دانشگاه تفرش و اراک تفاهمنامه همکاری امضا کرده و با تشکیل جلسه به صورت مداوم و دعوت از اساتید دانشگاه، این ارتباط را بر اساس نیاز صنعت پیگیری کرده است.
وی یادآور شد: شرکت گاز استان مرکزی با تشکیل شورای پژوهشی که متشکل از اساتید دانشگاه، مدیران گاز استان و کارشناسان صنعت است همواره تلاش کرده است نیاز صنعت را با جامعه دانشگاهی در میان بگذارد.
کهوند درباره بودجه سال ٩٣ این شرکت نیز گفت: ۶٠٠ میلیارد ریال برای تکمیل پروژه ها و طرح های گازرسانی این استان در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی خاطرنشان کرد: در سال جاری روستاهایی که قابلیت گازرسانی دارند به شبکه سراسری گاز متصل می شوند و ١١٠ هزار خانوار روستایی نیز از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
وی افزود: در حال حاضر عملیات اجرایی گازرسانی به ٨٠ روستا با ۵ هزار و ۵٠٠ انشعاب در جریان است و پروژه های تعمیراتی برای پایداری و مقاوم سازی شبکه گاز استان نیز در حال انجام است.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مشعل فاز ١٨ پارس جنوبی روشن شد

سکوی ١٨A پارس جنوبی به عنوان دومین سکوی فازهای اولویت دار روز پنجشنبه گذشته با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *