حضور یکپارچه واحدهای تحقیق و توسعه صنعت نفت در نمایشگاه نفت

شانا_ گروه نفت: همه واحدهای تحقیق و توسعه (R & D) صنعت نفت ایران در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور فعال دارند.

به گزارش خبرنگار شانا، سالن ١٨ نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در ایام برگزاری (١۶ تا ١٩ اردیبهشت ماه)، پذیرای همه فعالان عرصه تحقیق، پژوهش، فناوری و توسعه صنعت نفت و علاقمندان به این حوزه است.

بر اساس این گزارش، در سالن ١٨ نمایشگاه بین المللی نفت که با عنوان “سالن پژوهش و فناوری صنعت نفت ایران” و با محوریت معاونت پژوهش و فناوری وزارت نفت دایر است، مدیریتهای پژوهش و فناوری چهار شرکت اصلی زیرمجموعه وزارت نفت، پارک فناوری پردیس، موسسه مطالعات بین المللی انرژی، جهاد دانشگاهی و شرکتهای دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی فعال در صنعت نفت حضور دارند.

واحدهای تحقیق و توسعه فعال در صنعت نفت با هدف معرفی و آگاهی از اقدامهای علمی مفید، نتایج و دستاوردهای حاصل از فعالیتهای پژوهشی و  هم افزایی بیشتر واحدهای در سالن ١٨ نمایشگاه حضور یکپارچه دارند.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روزهای ١۶ تا ١٩ اردیبهشت امسال در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *