آغاز بکار نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

شانا_گروه نفت: نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صبح امروز (سه شنبه ١۶ اردیبهشت) با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و برخی از سفیران کشورها و نمایندگان رسانه های خارجی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار شانا، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت با حضور ٣٣ کشور و با حضور۶٠٠ شرکت خارجی و ١٢٠٠ شرکت داخلی از امروز (١۶ اردیبهشت) به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی نفت برگزار می شود.

سفیران ١٨ کشور از جمله فرانسه، استرالیا، مالزی، سوئیس، چک و هند در مراسم افتتاحیه حضور دارند.

عمده شرکت‌های خارجی حاضر در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در حوزه پیمانکاری، مهندسی مشاور، تولیدکنندگان تجهیزات، فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی، تولیدکنندگان فراورده‌های نفتی و سرمایه گذاری، فعالیت دارند.

فضای درخواست شده از سوی ۶٠٠ شرکت خارجی در این دوره از نمایشگاه صنعت نفت نسبت به دوره قبل ١٢٠ درصد رشد داشته، به طوری که دو هفته قبل از شروع این نمایشگاه دیگر هیچ فضایی برای واگذاری به شرکت‌کنندگان باقی نمانده است.

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه بیش از ١٢٠٠ شرکت داخلی حضور دارند که دارای زیرگروههای تخصصی زیادی همچون، پیمانکاران عمومی، مهندسان مشاور، مراکز پژوهشی وآموزشی، خدماتی (فنی و بازرگانی)، بهینه‌سازی مصرف سوخت، پیمانکاران ساختمان و نصب، شرکت‌های فناوری، سازندگان تجهیزات و قطعات مرتبط با صنعت نفت و تولید‌کنندگان و صادرکنندگان فراورده‌های نفتی، پتروشیمی و شیمیایی است.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *