مدیر عامل POGC: مذاکره با شرکت ایتالیایی برای تامین تجهیزات پارس جنوبی

شانا_گروه نفت: همزمان با دومین روز برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، شرکت نفت و گاز پارس با دو شرکت ایتالیایی نول ماری (شرکت زیر مجموعه ENI) و ولو ایتالیا برای تامین تجهیزات پارس جنوبی مذاکره کردند.

به گزارش خبرنگار شانا، بر اساس این گزارش، در جریان نمایشگاه امسال مذاکراتی بین شرکتهای تابعه شرکت ملی نفت ایران با شرکتهای فعال داخلی و خارجی فعال در حوزه صنعت نفت انجام شد که در این میان، شرکت نفت و گاز پارس نیز مذاکراتی را با دو شرکت ایتالیایی انی و ولو و همچنین انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت داشته است.

علی اکبر شعبانپور، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در این زمینه در گفتگو با شانا اظهار داشت: مذاکره با این شرکتها برای خرید کالا و تامین تجهیزات پارس جنوبی انجام شده است.

وی افزود: البته شرکت ایتالیایی ولو پیش از این نیز در زمینه تامین تجهیزات پارس جنوبی در ایران حضور داشته است.

گفتنی است نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از صبح دیروز (١۶ اردیبهشت ماه) در محل نمایشگاه های بین المللی تهران اغاز به کار کرده است و ١٩ اردیبهشت ماه به کار خود خاتمه می دهد.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *