در سومین روز نمایشگاه: همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری صنعت نفت ایران

شانا_ گروه نفت: همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری صنعت نفت ایران صبح فردا (١٨ اردیبهشت ماه) و همزمان با سومین روز برگزاری نمایشگاه نوزدهم برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار شانا، همایش “معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت نفت ایران” صبح فردا (١٨ اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، در سالن مروارید خلیج فارس برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، در این همایش به مباحثی نظیر معرفی طرحهای مینی ال ان جی، معرفی طرحهای پتروشیمی (GTPP)، معرفی طرح فراگیر مجتمع پالایشی ۴٨٠ هزار بشکه ای سیراف و بهینه سازی مصرف انرژی (بند ق _ تبصره ٢ قانون بودجه سال ٩٣) پرداخته می شود.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران به عنوان بزرگترین نمایشگاه حوزه صنعت نفت خاورمیانه با شعار “گسترش دیپلماسی انرژی و تقویت تولید داخلی” صبح دیروز (سه شنبه ١۶ اردیبهشت) با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و برخی از سفیران کشورها و نمایندگان رسانه های خارجی آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه با حضور ٣٣ کشور و با حضور۶٠٠ شرکت خارجی و ١٢٠٠ شرکت داخلی به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی نفت برگزار می شود.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *