پتکو: آمادگی برای تعمیر رایگان پمپهای درون چاهی مناطق نفتخیز جنوب

شانا _ گروه نفت: یکی از شرکتهای داخلی در نوزدهمین نمایشگاه نفت آمادگی خود را برای تعمیر و بازسازی تمامی پمپهای دورن چاهی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار شانا، مدیرعامل شرکت پتکو  ظهر امروز (سه شنبه ١٧ اردیبهشت) در میزگرد تخصصی ساخت داخل، چالش ها و راهکارها که با حضور جمع کثیری از پیمانکاران و سازندگان فعال در سطح شرکت مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد، اظهارداشت: نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هم اکنون یکی از وقایع مهم منطقه خاورمیانه تبدیل شده است و شرکت های بخش خصوصی می توانند به راحتی با مدیران و تصمیم گیران صنعت نفت ارتباط مستقیم داشته باشند.

مسعود تجریشی با تشریح عملکرد این شرکت در زمینه طراحی و ساخت پمپهای درون چاهی طی سه دهه گذشته گفت: تاکنون شرکت پتکو بیش از ٣٠ پروژه در بخش های نمک زدایی، بهره برداری و انتقال در سطح شرکت مناطق نفتخیز جنوب اجرا کرده است.

وی با اشاره به آغاز کار طراحی و ساخت پمپ های درون چاهی مدل BB٣ در شرکت پتکو گفت: این شرکت آمادگی دارد بدون دریافت دستمزد تمامی پمپهای دورن چاهی شرکت مناطق نفتخیز جنوب را تعمیر و بازسازی کند.

تجریشی با تاکید بر وجود قوانین حمایتی در کشور و صنعت نفت گفت: هم اکنون برای شتاب بخشی در استفاده از توان داخلی نیاز است این قوانین و مقررات در شرکتهای دولتی تشریح و اطلاع رسانی شود.

منبع عکس: mygeoinfo.com

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *