ضرورت همکاری گمرک ایران برای ترخیص تجهیزات صنعت نفت

شانا_ گروه نفت: همکاری گمرک ایران در ترخیص تجهیزات و کالاهای مورد نیاز شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، روند توسعه صنعت نفت را شتاب می دهد.

معاون مهندسی و ساختمان  شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در گفتگو با خبرنگار شانا تصریح کرد: کالاهای انبار شده در گمرک می تواند بسیاری از نیازهای موجود را رفع کند ولی متاسفانه بخشنامه ها و دستورعمل های دست و پاگیر گمرک مانع از ترخیص این تجهیزات شده است.

راکعی افزود: از گمرک ایران درخواست داریم با توجه به شرایط موجود در صنعت نفت روند ترخیص تجهیزات و کالاهای موجود در انبارهای گمرک را آسان کنند.

معاون مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ادامه داد: بسیاری از قطعه ها و کالاهی مورد نیاز از طریق سازندگان ایرانی تامین می شود و رابطه بسیار خوبی با سازندگان ایرانی وجود دارد، اما ضروری است سازندگان ایرانی کیفیت و قیمت مناسب را در ساخت مورد توجه بیشتری قرار دهند.

 وی با بیان این که مدیریت مهندسی و ساختمان که از ارکان اصلی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است، گفت: طراحی، مهندسی، اجرای طرحهای سرمایه ای و در برخی از موارد انجام پروژه های تعمیراتی این صنعت و مسئولیت انجام و یا نظارت بر تبدیل طرحها و پروژه های صنعتی و عمرانی از وظایف این معاونت است.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *