آمادگی دو شرکت اروپایی برای همکاری با گلوبال پتروتک در میادین آذر و لاوان

مدیرعامل گروه گلوبال پتروتک کیش، از گفت‌و‌گوی مدیران این شرکت با نمایندگان دو شرکت اروپایی، برای همکاری در پروژه حفاری میدان نفتی آذر و میدان گازی لاوان خبر داد.
بهمن سروشی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران، گفت: یکی از این شرکت‌های اروپایی که سابقه اجرای پروژه‌های لرزه‌نگاری در ایران را در کارنامه خود دارد، هم‌اکنون در قیاس با سال‌های گذشته فعالیتش توسعه یافته است و با ۵۰ دستگاه حفاری، پروژه‌های حفر چاه‌های نفت و گاز در نقاط مختلف دنیا را راهبری و اجرا می‌کند.

وی از اعلام آمادگی این شرکت اروپایی برای سرمایه‌گذاری در میدان‌های نفتی و گازی ایران خبر داد و افزود: این شرکت برای سرمایه‌گذاری و حضور در اجرای پروژه حفاری میدان گازی لاوان و میدان نفتی آذر، اظهار تمایل کرده است.

به گفته سروشی، نمایندگان این شرکت در مذاکره با مدیران گلوبال پترو تک همچنین در باره استفاده از فناوری های خود در توسعه لایه نفتی پارس جنوبی مذاکره کردند که بر این اساس مقرر شد پس از پایان نمایشگاه نفت تهران و بازگشت به کشورشان، برای این همکاری، مطالعات و بررسی های لازم را انجام و و سپس نتیجه ارزیابی های خود را به ما ارائه دهند.

مدیر سابق نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران، ابراز امیدواری کرد که با توجه به سابقه فعالیت این شرکت اروپایی در ایران و حسن نظر مدیران جدید آن در باره همکاری با شرکت های ایرانی، همکاری دو جانبه شرکت گلوبال پتروتک و این شرکت در آینده ای نزدیک آغاز شود.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

آغاز عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی مقیاس کوچک در زرند کرمان

عملیات اجرایی اولین نیروگاه سیکل ترکیبی مقیاس کوچک (DG) کشور در سفر روز پنجشنبه وزیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *