بهره گیری از پوشش رنگی پلی اتان در منطقه شمالشرق کشور

برای نخستین بار: بهره گیری از پوشش رنگی پلی اتان در شمالشرق کشور

شانا: برای نخستین بار در کشور پوشش رنگی پلی اتان بجای نوارهای پلی اتیلنی برای پوشش خطوط لوله نفت و فرآورده نفتی در منطقه شمالشرق کشور استفاده شد.

مسئول خردگی خطوط لوله و مخابرات منطقه شمال شرق در گفتگو با خبرنگار شانا گفت: برای نخستین بار از پوشش رنگی پلی اتان با هدف افزایش مقاومت خطوط لوله نفت و فرآورده نفتی در منطقه شمال شرق کشور استفاده شد.

علیرضا کاظمی افزود: پوشش ۳۹ کیلومتر از خط لوله ۲۰ اینچ شاهرود – مشهد با این نوع پوشش جدید در دستور کار شرکت قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در تعویض پوشش های قبلی از نوارهای پلی اتیلنی استفاده می شد، تصریح کرد: هم اکنون برای افزایش مقاومت خطوط لوله نفت در کشور از این نوع پوشش که وارداتی نیز هست، استفاده می شود.

به گفته این مقام مسئول این پروژه از اواخر اردیبهشت سال گذشته آغاز و پس از یک توقف سه ماهه تا تیر ماه امسال به پایان خواهد رسید.

مسئول خردگی خطوط لوله و مخابرات منطقه شمال شرق با بیان اینکه حوزه استحفاظی خطوط لوله و مخابرات منطقه شمال شرق کشور ۹۰۰ کیلومتر خط لوله را در بر می گیرد، افزود: تعویض تمام پوشش این ۹۰۰ کیلومتر از سال ۱۳۷۸ در دستور کار این شرکت قرار گرفته و هم اکنون ۵۰ درصد کار به اتمام رسیده است.

کاظمی افزود: خط لوله ۲۰ اینچ شاهرود – مشهد وظیفه انتقال فرآورده های نفتی شامل گازوئیل، بنزین، نفت سفید و سوخت جت را دارد.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *