بانک اطلاعاتی عملکرد انرژی ساختمانها در امریکا راه اندازی شد

بزرگترین بانک اطلاعاتی رایگان با عنوان، بانک اطلاعاتی عملکرد انرژی ساختمانها (تجاری و مسکونی) توسط وزارت انرژی امریکا راه اندازی شد.

به گزارش شانا، بر اساس اعلام شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، با راه اندازی بانک اطلاعاتی عملکرد انرژی ساختمانها توسط وزارت انرژی امریکا، کاربران می توانند به داده های عملکرد انرژی ۶۰ هزار ساختمان مسکونی و تجاری در کشور دسترسی داشته باشند و داده های جدید به صورت مرتب به آن افزوده می شود.

این بانک شامل، محل ساختمانها، سن، اندازه، کاربری، مصارف برق و سوخت آنها، اطلاعات تجهیزات و مشخصات عملیاتی ساختمانها است و داده ها را می توان برای مقایسه روندهای عملیاتی در ساختمانهای مشابه به کار برد.

همچنین می توان بهبود کارایی انرژی را در ساختمانها شناسایی و اولویت بندی کرد و دامنه صرفه جویی های محتمل را در این زمینه ارزیابی کرد.

یک واسط کاربردی برنامه نویسی نیز به توسعه دهندگان نرم افزار امکان می دهد تا نتایج تحلیلی بانک اطلاعاتی را روی ابزارها و خدمات خود اجرا کنند.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

بسته جامع پیشنهادی هند به ایران برای توسعه میدان گازی فرزاد B

منابع هندی اعلام کردند که هند برای توسعه میدان فرزاد B یک بسته جامع پیشنهاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *