مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران نفت با صدور حکمی مهدی یوسفی را به سمت مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس را منصوب کرد.

به گزارش شانا، در متن حکم رکن الدین جوادی خطاب به مهدی یوسفی آمده است: “در راستای بکارگیری مدیران جوان و نظر به تجربیات،قابلیت ها و آشنایی با نیازها و توسعه در منطقه پارس جنوبی و با توجه به مصوبه هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران به موجب این حکم بعنوان “مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس” منصوب می شوید.

نظر به حساسیت و اهمیت توسعه و اداره پارس جنوبی و نقش بی بدیل آن در اقتصاد کشور ضرورت دارد با باز تعریف نقش منطقه ویژه و تجدید سازمان و ساختار آن شرکت جذب و بکارگیری نیروهای توانمند و ذی صلاح در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و شتاب بخشیدن به توسعه صحیح و حرفه ای منطقه اقدامات لازم انجام شود.

توفیقات شما را از خداوند متعال خواستارم.

فرصت را مغتنم شمرده از تلاش ها و زحمات فراوان و بی دریغ مسعود نصوری در دوران تصدی درسمت فوق صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم”.

با پایان مأموریت مهندس مسعود نصوری در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس یک بومی جایگزین وی شد.

به گزارش جنوب نیوز، با حکم جوادی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مهدی یوسفی به عنوان مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب شد.

یوسفی متولد دشتستان می باشد و در گذشته دارای مسئولیت های متعدد در پالایشگاه گاز فجر جم و پس از آن مدیر توسعه اقتصادی و جذب سرمایه و خدمات شهری در منطقه اقتصادی انرژی پارس و مدیر منطقه شرکت نفت وگاز پارس بوده است. وی کارشناس ارشد مدیریت پروژه از یکی از دانشگاه های کانادا و مهندس شیمی با گرایش صنایع گاز از دانشگاه صنعت و نفت می باشد.

گفتنی است پس از پایان مأموریت مسعود نصوری در منطقه وِیژه پارس رایزنی های متعددی از سوی آیت الله صفایی بوشهری، آیت الله حسینی بوشهری، استاندار بوشهر، مجمع نمایندگان استان در مجلس و مهندس نصوری مدیرعامل سابق برای انتصاب گزینه بومی انجام گرفت که به دنبال این رایزنی ها مهدی یوسفی که گزینه وزارت نفت برای این پست بود به سمت مدیرعامل پارس جنوبی منصوب شد.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *