سرمایه گذاری ۱۵ میلیارد دلاری وارن بافت در طرحهای انرژی تجدیدپذیر

شانا: وارن بافت از آماده سازی ۱۵ میلیارد دلار از ثروت خود برای سرمایه گزاری در پروژه های توسعه انرژی تجدید پذیر در سراسر جهان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مباشر، وارن بافت، مدیر عامل و سهام‌دار ارشد آمریکایی شرکت برکشایر هاتاوی در کنفرانس سالانه موسسه الکتریکی ادیسون، اعلام کرد: این شرکت درباره افزایش هزینه ها برای سرمایه گذاری در زمینه انرژی خورشیدی و انرژی باد در آمریکا برنامه ریزی می کند.

این ثروتمند آمریکایی که دارایی خالصش هم اکنون ۶۵.۷ میلیارد دلار برآورد شده، در رتبه‌بندی فوربس در سپتامبر سال ۲۰۰۸ میلادی، به عنوان ثروتمندترین مرد جهان شناخته شده‌ بود..

درآمد سالانه او در سال ۲۰۰۶ میلادی حدود ۱۰۰٬۰۰۰ دلار بوده‌ است که در مقایسه با استاندارد درآمد یک شخص با شغل مشابه (مدیر عامل) ناچیز است، در سال ۲۰۰۷ میلادی بافت در میان ۱۰۰ مرد برتر تأثیرگذار در دنیا توسط مجله تایم آورده‌ شد.

اگر چه چنین سرمایه گزاریهای جسورانه ای از جانب وی عجیب به نظر نمی رسد، اما می تواند بیانگر کیفیت سرمایه گذاری مورد قبول وارن بافت باشد.

جزئیات بیشتر این سرمایه گذاری را در بلومبرگ بخوانید.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

بسته جامع پیشنهادی هند به ایران برای توسعه میدان گازی فرزاد B

منابع هندی اعلام کردند که هند برای توسعه میدان فرزاد B یک بسته جامع پیشنهاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *