استفاده از فناوری های نوین بمنظور افزایش امنیت خطوط لوله نفت

استفاده از فناوری اسکن پیشرفته خطوط انتقال نفت و فراروده های نفتی بمنظور افزایش امنیت خطوط انتقال نفت، در دستور کار قرار می گیرد.

شانا: رئیس حراست شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت گفت: بزودی از این سیستم جدید در شناسایی نقاطی که مورد سوء استفاده سارقان انرژی قرار می گیرد، استفاده خواهد شد.

غلامزاد با اشاره به مزایای استفاده از خطبانان بومی و نیروهای بسیج در مناطق روستایی برای افزایش امنیت خطوط انتقال نفت و فراورده های نفتی گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته بزودی نیروهای بومی منطقه مرکزی همراه با امکانات راهبری جدید به حراست این منطقه اعزام می شوند.

وی ادامه داد: بی شک بومیان مناطق بدلیل آشنایی با افراد، فرهنگ و شرایط خاص هر منطقه، کارایی بیشتری در حفظ ایمنی و امنیت خطوط لوله خواهند داشت.

وی ادامه داد: با توجه به آمار موجود، منطقه مرکزی در بین مناطق شرکت خطوط لوله و مخابرات کمترین سرقت را داشته که تحقق این مهم جز با تلاش شبانه روزی و دلسوزانه کارکنان منطقه مسیر نیست.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *