شیرهای اطمینان پالایشگاه پارسیان داخلی سازی شد

شانا: داخلی سازی ۱۴ مدل شیر اطمینان از سایز ۱ الی ۴ اینچ و با فشارکاری ۱۱۰ بار، در شرکت پالایش گاز پارسیان انجام شد.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان در گفتگو با خبرنگار شانا اظهار کرد: با توجه به داخلی سازی این شیرآلات، ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شرکت صرفه جویی شده است.

فرشید ابدالی دهدزی افزود: با توجه به کاهش واردات این تجهیزات از کشورهای اروپایی و بمنظور اطمینان دهی از ساخت آنها با فشار کاری بالا، پروژه داخلی سازی این تجهیزات در دستور کار این شرکت قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: اینگونه شیرها، مصرف زیادی در پالایشگاهها و مراکز صنعتی دارند.

وی یادآور شد: این شرکت از زمان ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی برنامه های گوناگونی برای تحقق این سیاست ها تعریف کرده است.

مدیرعامل پالایشگاه پارسیان با اشاره به تشکیل کارگروه های تخصصی بمنظور شناسایی کالاهای استراتژیک، قطعات یدکی و مواد شیمیایی، گفت: همسو با این سیاستها اقلام و تجهیزات پرمصرف شرکت تهیه و با اولویت بندی، در فرآیند تامین قرار می گیرد.

به گزارش شانا، پالایش مستمر گاز با استفاده از تجهیزات داخلی از جمله برنامه های پالایشگاه پارسیان برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی بوده که برای تحقق آن کارگروه تخصصی بمنظور تامین کالاهای پرمصرف در این پالایشگاه تشکیل شده است.

بر پایه این گزارش، حمایت مستمر از نظام خودکفایی برای ساخت قطعات بمنظور افزایش قدرت رقابتی شرکت های سازنده داخلی و کاهش آسیب پذیری ناشی از تحریم ها، از دیگر برنامه های این شرکت است.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *