مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت منصوب شد

شانا: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی، سیف اله جشن ساز را به سمت مدیریت نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد.
به گزارش خبرنگار شانا، رکن الدین جوادی در این حکم انتصاب بر اهمیت فوق العاده برنامه ریزی دقیق و به موقع تولید و تعمیرات در شر کتهای تابعه و ضرورت هماهنگی کامل در سطح صنعت نفت برای کاهش زمان تعمیرات از یکسو و همزمانی آنها با هم و همچنین حداکثر کردن میزان و مدت تولید در واحدها و شرکت های تولیدی و عملیاتی را تاکید و عنوان کرده است که این الزامات، نقش و حساسیت و جامعیت مسئولیت مدیریت نظارت بر تولید نفت و گاز را دوچندان می کند.
جوادی خطاب به جشن ساز خاطرنشان کرده است: با عنایت به تجربیات طولانی جنابعالی انتظار و امید است این مدیریت نقش برجسته تری در این جایگاه حساس ارائه کند.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکم جداگانه ای، از تلاشهای امیرمسعود جباری راد، مدیریت پیشین نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران در مدت زمان تصدی این سمت قدردانی و وی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *