سرمایه گذاری شرکت میتسویی ژاپن در مکزیک

شانا: یکی از مقامهای شرکت نفت و گاز میتسویی ژاپن از سرمایه گذاری این شرکت در صنعت انرژی مکزیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پن انرژی، پس از تصویب قانون اصلاحات بخش انرژی مکزیک، شرکت نفت و گاز میتسویی ژاپن در نظر دارد سرمایه گذاریهای خود را در این کشور افزایش دهد.
مقامهای مکزیکی اعلام کرده اند که اصلاحات جدید امکان سرمایه گذاری خارجی را برای توسعه ذخایر نفت و گاز این کشور فراهم می کند. این سرمایه گذاریها به مکزیک کمک می کند که به روند کاهش تولید ١٠ ساله خود پایان دهد.

یاسوهیرو یوچیدا، مدیرعامل شرکت نفت و گاز میتسویی، ضمن ابراز تمایل زیاد این شرکت برای حضور در صنعت نفت و گاز مکزیک، گفت: مکزیک با داشتن ذخایر عظیم انرژی، دسترسی آسان به هر نقطه از جهان و داشتن توافق تجارت آزاد با اقتصادهای بزرگ دنیا، از چشم انداز خوبی برخوردار است.
وی افزود: مکزیک جمعیت جوانی دارد که به رشد هر چه بیشتر این کشور در آینده کمک می کند.

سود شرکت میتسویی ژاپن در سال جاری که در ٣١ ماه مارس (١١ فروردین) پایان می یابد، ٨,۴٨ میلیارد دلار برآورد شده است. این شرکت از چشم انداز مثبتی برای پیشرفت بیشتر در آینده برخوردار است.

میتسویی اعلام کرد: ما بر این باوریم که رشد پیوسته اقتصاد امریکا و دیگر کشورهای پیشرفته به تدریج باعث بهبود وضعیت اقتصادی جهان می شود.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

بسته جامع پیشنهادی هند به ایران برای توسعه میدان گازی فرزاد B

منابع هندی اعلام کردند که هند برای توسعه میدان فرزاد B یک بسته جامع پیشنهاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *