امضای قرارداد برداشت داده های لرزه نگاری میدان سپهر

قرارداد برداشت داده های لرزه نگاری دو بعدی و سه بعدی میدان سپهر بین مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و شرکت عملیات اکتشاف به امضا رسید.

به گزارش شانا، بر اساس اعلام مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، بعدازظهر روز شنبه (١۴ تیرماه) قرارداد برداشت داده های لرزه نگاری دو بعدی و سه بعدی میدان سپهر میان مدیریت اکتشاف شرکت نفت و شرکت عملیات اکتشاف نفت امضا شد.

بر اساس این گزارش، از میان پنج شرکت حاضر که در مناقصه مربوطه شرکت کرده بودند، پس از گشایش پاکات، شرکت عملیات اکتشاف نفت موفق به کسب امتیاز فنی و مالی این مناقصه شد.

عملیات برداشت داده های لرزه نگاری که در استان خوزستان، محدوده شهرهای بستان، هویزه، سوسنگرد، بخش جنوب غربی اهواز، بخش غربی شهرستان شادگان و بخش شمالی شهرستان خرمشهر انجام می شود، ٢١ ماه به طول خواهد انجامید.

بر اساس این قرارداد، ساختمان سپهر که وجود نفت در افقهای سروک و فهلیان آن با حفاری چاه سپهر-١ به اثبات رسیده است، از اهداف تولیدی پوشش داده شده در این ناحیه است تا نحوه ارتباط آن با جفیر و یادآوران با دقت بیشتری مشخص شود و امید است که تلفیق اطلاعات لرزه نگاری جدید با داده های قبلی، بتواند کمک شایانی به توسعه میدان یادآوران نیز داشته باشد؛ همچنین انتظار می رود با اجرای این پروژه بتوان تله های ساختمانی چینه ای جدیدی را شناسایی کرد.

اعتبار این قرارداد، ١٠ میلیون و ٩٠۶ هزار و ٢٨٠ یورو در بخش ارزی و بیش از ۴۵ میلیارد و ۴۴۴ میلیون تومان در بخش ریالی برآورد شده است.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *