رونمايي از كتاب مجموعه مقررات حفاري در نمايشگاه تخصصي نفت خوزستان

رونمایی از کتاب مجموعه مقررات حفاری در نمایشگاه تخصصی نفت خوزستان

معاون وزیر نفت با حضور در غرفه شرکت ملی حفاری ایران در نمایشگاه تخصصی صنعت نفت خوزستان از مجموعه مقررات حفاری و برنامه نرم افزاری آن رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، روز چهارشنبه (۲۵ دی ماه) در حاشیه پنجمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان که با حضور رکن الدین جوادی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، حمیدرضا گلپایگانی؛ مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و مدیرعامل شرکت های تابعه نفت مناطق مرکزی و مناطق نفت خیز جنوب همراه بود، از مجموعه مقررات حفاری و نرم افزار آن که با همکاری دانشگاه صنعت نفت تهیه و تدوین شده بود رونمایی شد.

این مجموعه در زمینه شرح فعالیت شرکت ملی حفاری ایران در عرصه های داخلی و بین المللی، حضور فعال در مناقصات حفاری داخلی و منطقه ای، افزایش توان رقابتی و مشتری مداری، ضرورت تدوین مقررات استاندارد کار به منظور افزایش کارایی تدوین و تهیه شده است.
مجموعه مقررات حفاری به عنوان یک پروژه پژوهشی با هدف جمع آوری، مستند سازی تمامی فعالیت های مرتبط با حفاری چاه های نفت و گاز از طریق مدیریت مهندسی تعریف و به مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ارائه شد.
این مجموعه حاصل پنج سال تلاش بی وقفه بیش از ۵۰ نفر از متخصصان ملی حفاری، مناطق نفت خیز جنوب، اساتید دانشگاه صنعت نفت در بخش های مختلف بوده است که امسال در حاشیه پنجمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، مجموعه مقررات حفاری از طریق سیستم اینترنت برای استفاده متخصصان صنعت حفاری و سایر کارشناسان مرتبط مستقر در مناطق عملیاتی به ویژه در شرکت های ملی مناطق نفت خیز جنوب، فلات قاره، اکتشاف، مهندسی توسعه نفت و نفت و گاز پارس به آدرس www.policy.nidc.ir قابل دریافت است.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *