مدیرعامل جدید نیکو منصوب شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی، محسن پاک‌نژاد را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت نفتی بازرگانی نفت ایران (نیکو) جایگزین سیف الله جشن ساز کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از انتصاب سیف الله جشن ساز مدیرعامل سابق شرکت نفتی نیکو با عنوان مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت میل نفت یاران، مدیرعامل جدید شرکت نفتی نیکو منصوب شد.

بر این اساس رکن الدین جوادی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون وزیر نفت با صدور حکمی محسن پاک‌نژاد سرپرست اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات نفتی وزارت نفت را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت نیکو منصوب کرد.

پاک نژاد جز اولین انتصابات زنگنه در وزارت نفت بود به طوری‌که مرداد ماه سال گذشته و به فاصله چند روز پس از اخذ رای اعتماد وزیر نفت از مجلس شورای اسلامی، پاک نژاد به عنوان سرپرست اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات نفتی وزارت نفت منصوب شد.

محسن پاک نژاد متولد سال ۱۳۴۵ در تهران با لیسانس مهندسی برق از دانشگاه تهران (۱۳۶۷) و فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیر کبیر (۱۳۷۷) بوده که پیشتر به عنوان مشاور وزیر و رئیس ستاد نظارت بر سوخت‌رسانی(سال ۷۶)، مدیر طرح توسعه میادین گازی(۱۳۷۷)، مدیر کل نظارت بر صادرات مواد نفتی و بازرسی فنی(۱۳۷۹)، عضو اصلی هیات مدیره شرکت نفت مناطق مرکزی ایران (۱۳۷۹ تا ۱۳۸۶)، مدیر برنامه‌ریزی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران( ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۶)، معاون مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران( از ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۲) مشغول به کار بوده است.

محسن پاک نژاد مدیرعامل شرکت نفتی بازرگانی نفت ایران (نیکو) در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرعامل این شرکت گفت: گرفتن تصمیم درست در شرایط تحریم، ریسک زیادی به همراه دارد و این شرکت تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن این میزان ریسک به کار می بندد.

محسن پاک نژاد ابراز امیدواری کرد که رسیدن به این اهداف با همدلی و مشارکت متولیان امر، امکانپذیر است.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *