امضای چهار سند تفاهمنامه همکاریهای تجاری-اقتصادی ایران و روسیه

چهار سند تفاهمنامه همکاریهای تجاری و اقتصادی ایران و روسیه پس از پایان گفتگوهای نهایی وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران و وزیر انرژی فدراسیون روسیه امضا شد.

به گزارش خبرنگار شانا، پس از حدود دو ساعت گفتگوهای عصر امروز (سه شنبه ١٨ شهریور ماه) پشت درهای بسته بیژن زنگنه و الکساندر نواک، چهار سند تفاهمنامه همکاری میان وزارت نفت، وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکتهای پتروشیمی و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با بخشهای مختلف اقتصادی و تجاری روسیه امضا شد.

بر اساس این گزارش، تفاهمنامه ای میان شرکت پتروشیمی بین الملل از ایران و شرکت روس نفت گاز استرول در زمینه احداث شرکت کود شیمیایی هرمز و پیش توافق نامه پهنه اکتشاف سیرجان و جیرفت به مساحت سه هزار مترمربع میان شرکت ایمیدرو و شرکت روسی راش بودماش و همچنین نخستین نشست یادداشت تفاهم کارگروه همکاری های صنعتی، معدنی و تجاری ایران و روسیه با حضور قائم مقام وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران و معاون وزارت صنعت روسیه امضا شد.

رئیس هیئت ایرانی و رئیس هیئت روسی پس از پایان مذاکرات به پرسشهای خبرنگاران رسانه های داخلی و خارجی پاسخ دادند.

درباره مدیر سایت

مدیر سایت. با من از طریق epczoom در gmail.com در تماس باشید و به شبکه لینکداین این سایت به آدرس ir.linkedin.com/pub/epc-zoom/8a/b01/6b1 بپیوندید.

این مطلب را هم ببینید

مهندس بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس بیژن عالیپور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *